germiones_muzh (germiones_muzh) wrote,
germiones_muzh
germiones_muzh

Category:

с днем победы!

братья-сестры, дамы и господа, товарищи и неочень! Поздравляю вас с днем победы в Великой отечественной войне.
Наши, как верно сказал один мальчик, победили! Юху!
Праздник горький. И всёже, нужен он.
Желаю вам счастья.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment